Dalszych 645 znalezionych produktów
Pokazuje produkty 15 w sumie 650
Produkcja nart

Produkcja nart

Produkcja biegówek, produkcja nart zjazdowych, produkcja snowboardów. Produkcja nart i snowboardów obejmuje produkcję nart firmowanych własną marką i OEM produkcją nart ( kontraktowa produkcja nart innych marek ).
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: SPORTEN, a.s.
Wysłać wiadomość
Produkcja na zamówienie

Produkcja na zamówienie

Produkcja na zamówienie – w zależności od aktualnej wolnej zdolności produkcyjnej oferujemy kompletną produkcję rotacyjnych i korpusowych części w drobnicowej lub małoseryjnej ilości: 1) Obrabianie na klasycznych i CNC obrabiarkach D maks. 1250mm L maks. 4000mm 2) Heblowanie maks. 1600x4000mm
Pokaż na mapie   Strona www.: www.sigmapumpy.com  
prezentacja firmy: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Wysłać wiadomość
Zleceniowa produkcja metalowa

Zleceniowa produkcja metalowa

Zleceniowa produkcja metalowa jest głównym programem produkcyjnym naszej spółki. Zawiera produkcję konstrukcji stalowych oraz elementów ślusarskich. Wyknujemy również zleceniową produkcję elementów przeznaczonych do maszyn rolniczych, konstrukcji dla przemysłu chłodzeniowego oraz energetycznego, oraz budowniczego.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: JČC Strojní dílny s.r.o.
Wysłać wiadomość
Produkcja maszynowa

Produkcja maszynowa

Produkcja maszynowa: posiadamy długoletnie doświadczenie w branży przemysłu maszynowego. Produkcja maszynowa – współpraca w branży spawanych konstrukcji stalowych oraz montażu całości maszynowych. Technologia produkcyjna: perforowanie materiału, spawanie, obróbka, prasowanie, opracowanie powierzchni.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: VOP CZ, s.p
Wysłać wiadomość
Produkcja konstrukcji stalowych

Produkcja konstrukcji stalowych

Produkcja konstrukcji stalowych dla hal montowanych i systemów halowych wraz z obłożeniem. Produkcja konstrukcji według norm ČSN. Nasze biuro konstrukcyjne przygotowuje wszelką dokumentację produkcyjną. Do dyspozycji mamy nowoczesne programy konstrukcyjne.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: DESMO a.s.
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Dalszych 1890 znalezionych firm
Pokazuje firmy 10 w sumie 1900
P - Kvartet spol. s r.o.

P - Kvartet spol. s r.o.

Głównym programem produkcyjnym naszej firmy jest produkcja sprzętu domowego: deski do prasowania, wagi kuchenne, prasy do ciasta, siłomierze. Następnie zajmujemy się produkcją metalową, ślusarstwem, konstrukcją metalową, produkcją regałów, programem drucianym, ogrodzeniami, kojcami do psów i innymi.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Stojaki druciane
Wysłać wiadomość
AM-CME s.r.o.

AM-CME s.r.o.

Produkcja części do urządzeń przemysłowych łącznie z działalnością inżynierską oraz montażem. Spawanie elementów ciężkch oraz ich obróbka. Produkcja elementów maszynowych oraz ich montaż, produkcja maszyn – na zlecenie. Produkcja precyzyjych elementów na maszynac CNC oraz klasycznych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.amcme.cz  
nasze produkty: Budowa jednofunkcyjnych maszyn i urządzeń, Produkcja maszynowa, Spawane konstrukcje stalowe
Wysłać wiadomość
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Firma TANY, sp. z o.o. to nowoczesna spółka, która w Nýrsku w roku 1992 wznowiła produkcję serów topionych. Jedynym programem produkcyjnym spółki jest produkcja serów topionych w idealnej do rozcierania konsystencji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Sery topione
Wysłać wiadomość
TRYON, s.r.o.

TRYON, s.r.o.

Produkujemy narzędzia do prasowania do zginania powierzchniowego i przeprowadzamy średnie i naprawy. Kolejnym programem produkcyjnym jest obróbka metali, produkcja metali, prasowanie i montaż podzespołów według dokumentacji rysunkowej klienta, dalej mocujące i kontrolne preparaty. Szlifowanie na płasko 600 x 1500 mm.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.tryon.cz  
nasze produkty: Narzędzia prasujące, Obrabianie metali na zamówienie, Tłoczone wytłoczki z blachy
Wysłać wiadomość
STÖRI MANTEL, s.r.o.

STÖRI MANTEL, s.r.o.

Fachowe doradztwo, własne centrum konstrukcyjne oraz rozwojowe, produkcja: maszyny do obróbki drewna, kompledna dostawka pożądanych całości technologicznych do opracowania masywnego drewna. Areał produkcyjny rozlega się na powierzchni ponad 3000 m2, zatrudniamy ok. 50 pracowników.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Maszyny do obróbki drewna, Piła tarczowa
Wysłać wiadomość
Provaznictví VIKING

Provaznictví VIKING

Zajmujemy się produkcją oraz handlem hurtowym i detalicznym wyrobami powroźniczymi - powrozy, liny do wspinaczki, liny robocze, sznury, zwoje, sieci i popręgi i szelki. Do produkcji stosujemy surowce naturalne ( juta, sizal, konopie, bawełna, len ) oraz materiały syntetyczne ( poliamid, polipropylen ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Liny i powrozy, Powroźnictwo bondage
Wysłać wiadomość
D & S Brno, s.r.o.

D & S Brno, s.r.o.

Zajmujemy się produkcją maszynową. Produkcja przebiega na podstawie przekazania dokumentacji produkcyjnej klienta. 80 % eksportujemy do Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy na Słowację. Po uzgodnieniu zabezpieczenie produkcji w krótkich terminach w wymaganej jakości.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Spawane konstrukcje stalowe, Zleceniowa produkcja metalowa
Wysłać wiadomość
CHEMOTEX Děčín a.s.

CHEMOTEX Děčín a.s.

Nasza spółka zajmuje się produkcją chemiczną z orientacją na powierzchniowo czynne substancje (tensydy) i detergenty. Produkujemy chemikalia dla przemysłu maszynowego budowlanego, papierniczego i włókienniczego. Chemię konsumpcyjną w postaci produktów kosmetycznych, czyszczących i preparatów do mycia.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.chemotex.cz  
nasze produkty: Ciecz chłodząca, Dodatki przeciwkorozyjne, Dokuzynian sodu, Kwas Fenolosulfonowy, Powierzchniowo czynne substancje, Żel do dezynfekcji rąk, Żywica epoksydowa
Wysłać wiadomość
ROSTRA s.r.o.

ROSTRA s.r.o.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest konstrukcja i produkcja narzędzi przeznaczonych do tłoczenia elementów blaszanych, konstrukcja i produkcja elementów, narzędzi, maszyn przeznaczonych do jednego celu oraz ich części, konstrukcja oraz produkcja form wtryskujących do plastików, aluminium, oraz ich stopy.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.rostra.cz  
nasze produkty: CNC frezowanie, Elementy skrawane, Narzędzia przeznaczone do tłoczenia elementów blaszanych, Wytłoczki blaszane
Wysłać wiadomość
MOPOS

MOPOS

Firma Morawskie zakłady maszynowe dla przemysłu spożywczego, spółka akcyjna Olomouc ( MOPOS ) jest znaczącym czeskim producentem i dostawcą systemów technologicznych dla przemysłu spożywczego. Zajmujemy się zwłaszcza produkcją maszyn i urządzeń dla piekarni ( maszyny piekarnicze ), browarów i zakładów produkcji słodu ( maszyny do produkcji słodu ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Maszyny piekarnicze, Urządzenia słodownicze
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
O CzechTrade - Info CzechTrade Int. - Wsparcie techniczne - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.