Dalszych 99 znalezionych produktów
Pokazuje produkty 15 w sumie 104
Plastikowe deski ogrodzeniowe

Plastikowe deski ogrodzeniowe

Dostarczamy plastikowe deski ogrodzeniowe wyprodukowane z nowego materiału PCV, z segregowanego materiału PS lub z segregowanego materiału Traplast. Do największych zalet tych materiałów zaliczamy niezwykle długą trwałość, odporność wobec wpływom atmosferycznym i bardzo niska waga.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: František Kessner – KOS
Wysłać wiadomość
Boksy plastikowe

Boksy plastikowe

Produkujemy składane boksy plastikowe z wielką pojemnością oraz wyrazistym zaoszczędzeniem miejsca w stanie ułożonym. Boksy plastikowe tworzone są z palety, wieka oraz pierścienia plastikowo-tekturowego odpornego na wilgotność. Standartowo zawierają okno wkładowe. Możliwość przystosowania wysokości.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: OMNIPACK s.r.o.
Wysłać wiadomość
Butelki plastikowe

Butelki plastikowe

Produkujemy i sprzedajemy butelki plastikowe różnych wymiarów i wielkości, butelki plastikowe do napoi, butelki plastkowe do środków do mycia i dezynfekcji, butelki w oryginalnym designie przeznaczone do wyrobów markowych. Do produkcji butelek plastikowych używamy metody wydmuchiwania.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.lahve.info  
prezentacja firmy: BEMA Lanškroun s.r.o.
Wysłać wiadomość
Opakowania plastikowe

Opakowania plastikowe

Opakowania plastikowe produkowane są z surowców nieszkodliwych dla zdrowia, odpowiednie są również do bezpośredniego pakowania żywności. Asortyment opakowań plastikowych tworzą kubki czteroboczne z wieczkami, miski do podłożenia oraz miski dla dań gotowych. Opakowania plastikowe produkowane są z polipropylenu.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: PAPÍRNY BRNO a.s.
Wysłać wiadomość
Plastikowe drzwi wejściowe

Plastikowe drzwi wejściowe

Produkujemy plastikowe drzwi wejściowe z niemieckiego systemu profilowego Gealan, stosujemy okucie do plastikowych drzwi wejściowych firmy Roto, teraz nowo z dziesięcioletnią gwarancją na opracowanie powierzchni. Drzwi dostarczamy w szerokiej gamie wzorów drewna.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: ZMplast
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 Następna  
Dalszych 277 znalezionych firm
Pokazuje firmy 10 w sumie 287
TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

TRANSFORM a.s Lázně Bohdaneč

Produkujemy – sztachety plastikowe, asortyment PCV, ławki plastikowe, plastikowe deski, plastikowe deski tarasowe, plastikowe deski jako elementy ekranów akustycznych, piaskownice, palisady, wysokie klomby plastikowe, plastikowe chodniki i krawężniki klombowe i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Deski plastikowe, Plastikowe deski tarasowe, Plastikowe profile płotowe, Sztachety plastikowe
Wysłać wiadomość
Aviplast, s.r.o.

Aviplast, s.r.o.

Produkcja plastikowych elementów maszynowych próżniowym kształtowaniem plastików. Na rozwoju każdego nowego elementu współpracujemy z klientem. Projektujemy również zastępstwa elementów metalowych plastikowymi. Produkujemy podkładki plastikowe pod RZ oraz dachowe panele reklamowe dla samochodów AutoBannery.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: AutoBanner, Podkładki pod tablice rejestracyjne
Wysłać wiadomość
Fitcraft s.r.o.

Fitcraft s.r.o.

Spółka FitCraft Sp. z o. o. specializuje się na produkcję wtryskiwania plastików. Produkujemy elementy plastkowe przeznaczone do produktów solarnych, jak również komponenty plastikowe. Do naszych produktów zaliczają się rogi pakowe dla paneli solarnych, J-Box, konektory i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wtryskiwanie plastików
Wysłać wiadomość
MIFER, s.r.o.

MIFER, s.r.o.

Produkujemy wytłoczki plastikowe poprzez kształtowanie próżniowe, na 12 prasach do kształtowania próżniowego, z maksymalną powierzchnią do kształtowania 2 x 2 metry i wysokością ciągu do 730 mm. Produkcja elementów przez zginanie liniowe do maksymalnej długości zginania 3 metry. Klejenie i spawanie plastików ultradźwiękiem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wytłoczki z plastiku
Wysłać wiadomość
TSH plast s.r.o.

TSH plast s.r.o.

Produkujemy i montujemy okna i drzwi plastikowe z systemu profilowego HORIZONT PS z unikatnym systemem Deep Glass. Kompletna realizacja i serwis. Szeroki asortyment dodatków oraz akcesoriów. Produkcja i instalacja basenów plastikowych, zbiorników. posocznic czy cystern.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Okna pcv
Wysłać wiadomość
K&S, lisovna plastů

K&S, lisovna plastů

Produkujemy i sprzedajemy wytłoczki plastikowe – plastikowe kucie meblowe, przepusty kablowe, zasobniki powietrza, kółka, wałki, ślizgacze, kołpaki ( wkrętów, konfirmantów, otworów montażowych, ekscentrów ), plastikowe części wtryskiwania z własnych form i z form klientów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Plastikowe kucie meblowe, Prasownia tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie plastików
Wysłać wiadomość
BEMA Lanškroun s.r.o.

BEMA Lanškroun s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy opakowania plastikowe – butelki plastikowe do środków do mycia, środków zmiękczających, plastikowych kanisterów, beczek, zbiorników, kubłów, specjalnych butelek na środki chemiczne do basenów. Następnie nakrętki plastikowe – rozpylacze, pompki, flip-top, pull push oraz nakrętki z zabezpieczeniem CRC.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.bema-la.cz  
nasze produkty: Butelki na mleko, Butelki plastikowe, PET butelki na wino
Wysłać wiadomość
HOLPLAST s.r.o.

HOLPLAST s.r.o.

Na czeski i europejski rynek dostarczamy już ponad 20 lat produkty plastikowe i materiał elektroinstalacyjny. Produkujemy komponenty dla przemysłu samochodowego, drobne produkty plastikowe, przyrządowe zaciski główkowe, nakrętki do baterii akumulatorowych i ręczne montaże.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Przyrządowe zaciski główkowe, Wytłoczki plastikowe
Wysłać wiadomość
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i eksportem plastików. Stosujemy technologie wyciskania i wtryskiwania plastików. Produkujemy budowlane profile plastikowe do docieplania, płyty gipsowo-kartonowe, tynkowe; rury zabezpieczające, mikro-rurki, przewody plastikowe do wentylacji, węże, drobne wytłoczki.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
nasze produkty: Mikrorurki do instalacji mikrokabli, Plastikowe profile budowlane, Przewody plastikowe do wentylacji oraz akcesoria, Rury zabezpieczające, Węże plastikowe
Wysłać wiadomość
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Produkcja: formy wtryskowe dla termoplastików, narzędzia postępowe wykrawające i gnące, środki do montażu, techniczne wytłoczki plastikowe. Całościowa oferta usług: konstrukcje, produkcja form i narzędzi, dostrajanie, produkcja seryjna wytłoczek, naprawy i montaż.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Formy wtryskowe, Narzędziownia, Prasowanie plastików, Prasownia plastiku, Produkcja z plastików, Wtryskiwanie plastików, Wytłoczki plastikowe
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
O CzechTrade - Info CzechTrade Int. - Wsparcie techniczne - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.