Dalszych 37 znalezionych produktów
Pokazuje produkty 15 w sumie 42
Regeneracja/odzyskiwanie  rozpuszczalników, zmywaczy

Regeneracja/odzyskiwanie rozpuszczalników, zmywaczy

Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy zwłaszcza w branży produkcji elektrotechnicznej i maszynowej. Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy przebiega w sposób oszczędny dla środowiska naturalnego. Regeneracja rozpuszczalników i zmywaczy jest bardzo ważna ponieważ umożliwia obniżanie kosztów.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: RES-UH s.r.o.
Wysłać wiadomość
Łapacz tłuszczów i  olejów

Łapacz tłuszczów i olejów

Nasza spółka specializuje się na produkcję łapaczy tłuszczów i olejów MOBILAP, nierdzewny mobilny odtłuszczacz do umieszczenia po zlewem, zmywarką do naczyń lub do piwnicy. Następnie oferujemy również łapacz z automatycznym zbieraniem olejów, usuwaniem tłuszczów z kanalizacji, ochrona przed zapchaniem rur do kuchni.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.abian.cz  
prezentacja firmy: ABIAN s.r.o.
Wysłać wiadomość
Centralne smarowanie

Centralne smarowanie

Produkujemy urządzenia do smarowania centralnego jednoprzewodowego, wieloprzewodowego, progresywnego i dwuprzewodowego, dla smarów i olejów smarowniczych, olejowe i smarowe stacje pompowe, smarowanie centralne dla urządzeń transportowych, maszyn jezdnych oraz smarowanie dla kół pojazdów szynowych.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: TRIBOTEC, spol. s r.o.
Wysłać wiadomość
Tonery do drukarek laserowych

Tonery do drukarek laserowych

Firma Renot produkuje i prowadzi sprzedaż tonerów do drukarek laserowych marki HP, Canon, Lexmark, Epson, Brother, Xerox, Dell. Zapewniamy również regenerację tonerów do drukarek laserowych. Regeneracja tonerów do drukarek laserowych odbywa się wprost w naszym zakładzie i obejmuje również wymianę wałka utwardzanego, bez specjalnej dopłaty.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: Renot s.r.o.
Wysłać wiadomość
Oleje

Oleje

Oleje Dynamic to całoroczne w pełni syntetyczne oleje silnikowe najwyższej skuteczności. Oleje Dynamic przeznaczone są do smarowania nowoczesnych silników benzynowych i ropnych samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów użytkowych z szczególnymi wymaganiami na skuteczność oleju.
Pokaż na mapie  
prezentacja firmy: HEKRA Opava, s.r.o.
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 Następna  
Dalszych 45 znalezionych firm
Pokazuje firmy 10 w sumie 55
HEKRA Opava, s.r.o.

HEKRA Opava, s.r.o.

Produkcja i dystrybucja olejów, smarów, autochemii, autokosmetyków i płynów technicznych. Produkty: oleje silnikowe, do skrzyni biegów i hydrauliczne, smary plastyczne, płyny chłodzeniowe FLAMIX, letnie i zimowe substancje do spryskiwaczy, autokosmetyki, płyny techniczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Autochemia, Autokosmetyki, Oleje
Wysłać wiadomość
Renot s.r.o.

Renot s.r.o.

Regeneracja i produkcja zastępczych, kompatybilnych tonerów i cartridżów do drukarek atramentowych, sprzedaż oryginalnych i zastępczych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek i faksów, serwis drukarek, kompleksowe usługi dla druku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cartridże do drukarek atramentowych, Tonery do drukarek laserowych
Wysłać wiadomość
ABIAN s.r.o.

ABIAN s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i dostawą oczyszczalni ścieków, łapaczów tłuszczów i olejów, oddzielaczów do substancji ropnych , studzienek służących do przepompowywania, zbiorników, basenów, chemii do basenów i do wodociągów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.abian.cz  
nasze produkty: Łapacz tłuszczów i olejów
Wysłać wiadomość
Trafo CZ, a.s.

Trafo CZ, a.s.

Produkcja stacji transformatorowych ELIN o mocy 50-2500 kVA. Naprawy wszelkich typów stacji transformatorowych, sprzedaż stacji po remoncie kapitalnym, wynajem, skup. Filtrowanie i testy olejów, testy PCB, próby pomocy ochronnych, betonowe stacje transformatorowe.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.trafocz.cz  
nasze produkty: Remont transformatorów, Transformatory
Wysłać wiadomość
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Spółka rodzinna NOMINAL od początku swej działalności (*1993) nastawiona jest do produkcji naturalnych artykułów spożywczych, które są odpowiednie do utrzymywania zdrowego stylu życia oraz artykułów spożywczych bez zawartości glutenu. Duży nacisk kładziemy na jakość zastosowanych surowców. Część surowców pochodzi z własnej produkcji.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.nominal.cz  
nasze produkty: Jaglana kasza zbożowa Nomina BIO, Kasza z cerealiów Nomina, Mąka bezglutenowa NOMIX
Wysłać wiadomość

OLEJNÍK s.r.o.

Meble metalowe
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość
Strona   1 2 3 4 Następna  
O CzechTrade - Info CzechTrade Int. - Wsparcie techniczne - Poland Trade -
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.